Systemy Ozonowania

OZON FOOD TO PROJEKTANT I PRODUCENT

Nie pośrednik

Jesteśmy jedną z nielicznych firm na świecie samodzielnie produkujących reaktory ozonu. Posiadamy własne laboratorium w którym tworzymy, testujemy i dopasowujemy do wymogów klientów kolejne autorskie rozwiązania. Pracując z nami masz do czynienia z oryginałem; możesz być zawsze pewien, że otrzymujesz to, co najlepsze. Dzięki temu możemy udzielić tak długiej Gwarancji Fabrycznej.

01. Protect HoReCa | PH-03

System mobilnej dezynfekcji pomieszczeń, pokoi i restauracji.
Zgrabny, mały robot – Idealnie !

Ozonowanie hoteli i restauracji, jak wszystko w naszych czasach, ma też wersję mobilną. Produkowany przez system wysokostężeniowy czysty i skoncentrowany ozon to doskonała dawka uderzeniowa w walce z bakteriami i wirusami.
System ozonowania PH-03 to Profesjonalny i Przemysłowy system w pełni wyposażony w czujniki technologiczne i bezpieczeństwa, a także wysokowydajne generatory ozonu.

02. iClean | IC-01

To kompaktowy system dezynfekcji sal restauracyjnych oraz konferencyjnych. Doskonale sprawdzi się w ekskluzywnych apartamentach gwarantując bezpieczeństwo w czasie rzeczywistym.

03. Spa Perfect Clean | SPC-20

Perfekcyjnie czysta i bezpieczna strefa Spa oraz Rekreacji.
SPC-20 to perfekcja co do litra wody, doskonała skuteczność mobilnego systemu dezynfekcji wysokostężeniową wodą ozonowaną.
1. Podłącz wodę i prąd 2. Zagwarantuj bezpieczeństwo 3. Zyskaj Gości

04. individual Safety | IS-19

Ozon Food | HoReCa to nie tylko wyjątkowe systemy ozonowania – to przede wszystkim wyjątkowi Klienci. Dlatego stawiamy na indywidualizm, zarówno w projektach jak i w relacjach. Tworzymy z myślą o wymagających, świadomych Jakości i Bezpieczeństwa.

Przewiń do góry